expertnadzory

Profesjonalna Obsługa Inwestycji Budowlanych

About us

Głównym profilem działalności firmy to Kompleksowa Obsługa Inwestycji Budowlanych. Firma założona została przez wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracującą w Generalnym Wykonawstwie w kraju i zagranicą. Uczestniczyliśmy przy realizacji dużych projektów budowlanych począwszy od osiedli mieszkaniowych, obiektów biurowych, przemysłowych oraz budynków użyteczności publicznej. Zdobyte doświadczenie pozwoliło stworzyć nam własną firmę i w pełni profesjonalnie zapewnić obsługę Inwestycji. Obszar naszej działalności to  teren  całej Polski.

Zapraszamy do współpracy!

(EN) Nadzór Inwestorski

Usługa Nadzoru Inwestorskiego obejmuje: Nadzór inwestorski nad wszystkimi branżami zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, dokumentacją projektową i Polskimi Normami. Reprezentowanie interesów Inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności realizacji inwestycji z umową kontraktową zawartą pomiędzy Inwestorem i wykonawcą, projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami i obowiązującymi Polskimi Normami oraz zasadami wiedzy technicznej. Sprawdzanie jakości wykonanych Czytaj dalej…

(EN) Inwestorstwo Zastępcze

Usługa Inwestorstwa Zastępczego obejmuje: Pełne inwestorstwo zastępcze wraz z nadzorem inwestorskim nad realizacją przedsięwzięcia w zakresie wymaganym przez przepisy prawa budowlanego. Przejęcie obowiązków związanych z wszelkimi pracami formalno – prawnymi, uzyskaniem niezbędnych uzgodnień, opinii, zatwierdzeń. Zarządzanie budową na etapie realizacji projektu pod kątem zgodności z pozwoleniem na budowę. Wyszukanie i negocjowanie warunków umowy z potencjalnymi Czytaj dalej…

(EN) Inżynier Kontraktu

Obowiązki Inżyniera Kontraktu obejmują czynności związane z przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem projektów inwestycyjnych w tym głównie administrowanie kontraktem i zarządzanie przedsięwzięciem, nadzór, kontrola, weryfikacja, rozliczenie.

News

(EN) Pensjonat R4R

Gdańsk ul. Kołobrzeska Inwestor: R4R RE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Expertnadzory Sp. z o.o. Sp.k. podpisała umowę na zarządzanie budową.

(EN) Osiedle mieszkaniowe Na Jagodnie etap II

Wrocław, ul.Buforowa Inwestor: Jagodno Estates Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Expertnadzory Sp. z o.o. Sp.k. podpisała umowę na nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji.

(EN) Budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym

Wrocław, ul. Kurkowa Inwestor: Dom Development Wrocław Sp. z o.o. Expertnadzory Sp. z o.o. Sp.k. podpisała umowę na nadzór inwestorski nad realizacją inwestycji

Office-hotel buildings

Multifamily living buildings

Industrial building

Public utility buildings

Carrier

(EN) W związku z dynamicznym rozwojem firmy, Spółka Zarządzająca Procesami Inwestycyjnymi poszukuje kandydata na stanowisko:

Contact

EXPERTNADZORY Sp. z o.o. Sp. k.

Biuro Wrocław
al. Armii Krajowej 12A/6
50-541 Wrocław

Biuro Strzelin
ul. Dzierżoniowska 16C
57-100 Strzelin k/Wrocławia

NIP 9141564169
REGON 022452972
BANK ING BANK ŚLĄSKI
nr rachunku: 44 1050 1575 1000 0090 3038 9523

  • 609 226 790, 606 933 493
  • biuro@expertnadzory.pl

TOP